Відповіді на питання

Відповіді на популярні питання.

в цьому розділі наведені відповіді на популярні питання з приводу фабрики ялинкових прикрас.


  • фабрика ялинкових іграшок знаходиться в Києві?

    Нажаль ціни на оренду виробничих приміщень в самому м. Київ дуже високі, тому фабрика новорічних прикрас знаходиться відносно поруч з Києвом (17км від КП Гостомель) і це дає змогу виробляти ялинкові іграшки без накруток в ціні за оренду в Києві.

  • фабрика ялинкових прикрас має назву - Луб'янка?

    Луб'янка, це назва населеного пункту, в якому наразі знаходиться саме виробництво новорічних прикрас. До юридичної назви самої фабрики - назва села відношення не має, тому вживати назву "фабрика ялинкових прикрас Лубянка" - це зовсім неправильно.

  • Чи виробляє фабрика новорічні прикраси з пластику?

    Принципова позиція власників фабрики - це виробництво виключно справжніх ялинкових іграшок, виключно зі скла і виключно ручної роботи. В іграшках, що виробляють з пластику - немає частинки душі майстра. Пластикові іграшки з невідомої хімії, вироблені в Китаї - насправді в більшості своїй заборонені для використання в квартирах. Їх можна розміщувати виключно надворі, бо при нагріванні ці іграшки можуть виділяти в повітря шкідливі сполуки, що шкодять дитячому здоров'ю. (той же Бісфенол і т.д.)

  • які координати самої фабрики?

    По посиланню наведена інформація про адресу самої фабрики новорічних прикрас в Луб'янці. 

  • як замовити екскурсію для шкільної групи на фабрику іграшок в Луб'янці? 

    Потрібно вибрати бажаний час і дату і погодити її з нами в переписці чи під час телефонної розмови. Умови та ціни - дивіться посилання

  • як замовити виїзний майстер-клас для шкільної групи?

    Потрібно вибрати бажаний час і дату і погодити її з нами в переписці чи під час телефонної розмови. Ціна виїздного майстер-класу - від 170 грн з людини при групі від 20и осіб. Актуально для київських навчальних закладів.