Екскурсія на фабрику ялинкових іграшок

5/5 - (1 голос)

Екскурсія на фабрику ялинкових іграшок в селі Луб’янка триває близько 4-5 годин з урахуванням дороги від школи і назад.Звертаємо Вашу увагу, що у звязку з карантинними обмеженнями фабрика може приймати обмежену кількість груп щодня. Тому поспішайте відвідати фабрику найближчим часом! Записуйтеся на екскурсію вже зараз.Відкритий запис на відвідання фабрики в січні 2022.Ціни для київських шкіл (без прихованих платежів і доплат):

група 18 + 1 — 410 грн з людини
група 25 + 2 — 390 грн з людини
група 30 + 3 — 370 грн з людини
група 35 + 3 — 360 грн з людини
група 40 + 3 — 350 грн з людини
група 45 + 4 — 310 грн з людини
Школи з інших міст області рахуємо окремо.У вартість входить:

проїзд туристичним автобусом по маршруту Ваша школа — фабрика новорічних іграшок в селі Луб’янка — Ваша школа,
екскурсія по фабриці, майстер-клас по самостійній розмальовці ялинкової іграшки — іграшку Ви забираєте собі.
страховка по транспорту
передплата за екскурсію 10% від загальної суми — вноситься за тиждень до поїздкиДорослі, що супроводжують дитячі групи на фабрику, при вході мають надати «зелений» сертифікат про щеплення або актуальний негативний тест або сертифікат про одужання. Згідно з правилами затверджених МОЗ, КМУ та рішення КОДАДля супроводжуючих вартість входу — 100 грн з людини. Ці гроші можна витратити або на майстер-клас або на купівлю іграшок.За час екскурсії Ви побуваєте в різних цехах і побачите всі секрети виготовлення справжніх ялинкових прикрас.Під час відвідання фабрики — Ви доторкнетеся до дивовижного процесу створення новорічних іграшок. Кожен етап — від придумування форми для фарбування — кропітка праця майстрів і художників.

Ялинкова іграшка проходить через кілька цехів, перш ніж потрапляє на склад і в магазин: склодувний цех, цех, в якому іграшки сріблять, цех фарбування та сушіння, художній цех.У кожну кульку додають трохи срібла, опускають його в спеціальний розчин і ось — кульки виблискують красивим срібним кольором.Робота художників — найцікавіша частина процесу. За день художник в середньому розписує близько 100 іграшок з простим візерунком.Після закінчення екскурсії — Вашу групу запросять на майстер-клас, під час якого Ви та Ваші дітлахи самостійно розмалюють ялинкову кульку. Потім Ви зможете придбати іграшки ручної роботи — відмінний подарунок на Новий рік! У магазині при фабриці представлений вибір іграшок від простих, до розмальованих вишуканими візерунками (наприклад ексклюзив — Петриківський чи Самчиківський розпис).


Для шкіл надаємо повний пакет документів, який регламентує перевезення дитячих груп. Цей пакет затверджений відповідно до нормативних актів Кабінету Міністрів і законів України про перевезення пасажирів. Безоплатний супровід машинами патрульної поліції не надається для внутрішньообласних перевезень. За бажанням школа (батьківський комітет) може замовити платний супровід машиною ДСО чи приватних охоронних структур (Шериф, Сіріус і т.д.)
Для замовлення екскурсії «під ключ» — пишіть на Viber

+38 067 301 20 13

Добавить комментарий