• ВИЇЗНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ КИЇВСЬКИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

  ВИЇЗНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ КИЇВСЬКИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

  Виїзний майстер-клас у Вас у школі чи дитячому садку.

  Актуально під час військового стану, тому що фабрика не приймає шкільні групи під час війни

  Новорічні ялинкові прикраси – це головний атрибут оформлення святкової красуні-ялинки. Сьогодні немає жодних проблем із їх придбанням — магазини приваблюють різноманітністю іграшок (здебільшого штучними пластиковими небезпечними для дітей), але хіба можна порівняти їх із розписаними вручну справжніми скляними кулями?

  Напередодні новорічних та різдвяних свят Фабрика Новорічних Іграшок с. Луб’янка приїжджає до київських шкіл та проводить усім охочим майстер-клас з розпису новорічних іграшок. Ваші діти розмалюють ялинкову кулю новорічним сюжетом. Потім можна буде подарувати таку іграшку мамі та татові та прикрасити власну ялинку, створивши чарівну новорічну атмосферу.

  Розписати ялинкову іграшку власноруч — це запорука створення святкового новорічного настрою. Особливо у наш зовсім нелегкий час. Оригінальна новорічна іграшка стане чудовою прикрасою новорічної ялинки у Вашому домі.

  Виїзний майстер-клас з розпису ялинкової іграшки – це свято, яке зроблять собі діти. Справжня ялинкова прикраса на Новий рік хоче зробити своїми руками кожна дитина.

  Із-за війни діти з Вашого класу не можуть поїхати на фабрику та побачити народження диво – виготовлення справжньої ялинкової іграшки.

  Але… Вихід є. Фабрика сама приїде у гості до Вашої школи.

  Майстер-художник з фабрики новорічних прикрас – приїде до Вас із заготовками справжніх ялинкових іграшок, пензликами, фарбами тощо.

  Дивіться наше відео з виїзного майстер-класу:

  Майстер-клас по розпису новорічної іграшки. Ялинкові прикраси своїми руками.

  Для роботи дітям надається:
  · скляна ялинкова куля діаметром 80 мм (звертаємо Вашу увагу, що на нашому майстер-класі Ви саме малюватимете, а не прикрашатимете вже намальовану заздалегідь картинку) · всі необхідні матеріали, інструменти та фарба.

  Намальовану ялинкову іграшку дитина забирає собі для прикраси домашньої ялинки. Мінімальна група для виїзду – 20 осіб.

  Великі (понад 40 чоловік) групи ділимо на 2 частини і проводимо майстер-клас у 2 заходи. Майстер-клас можна провести для змішаних груп – наприклад, для батьків із дітьми.

  Вільні дати у 2022-му – будь-який день за погодженням. Тривалість майстер-класу: 45-60 хв. Час залежить від кількості людей та додаткових опцій для підвищення цікавості майстер-класу.

  Також для підвищення інтересу самих дітей – можливе проведення конкурсів із солодкими призами – за погодженням із замовником.

  Вартість виїзного майстер-класу на вашій території:

  – 250 грн з особи для групи від 20 осіб.

  Якщо один навчальний заклад дає можливість за один заїзд провести декілька майстер-класів (наприклад для 3 класів по черзі), то ціна буде знижена.

  Ціни є актуальними для Києва. Можлива організація виїзного майстер-класу у: Вишгороді, Вишневому, Боярці, Ірпені, Бучі, Ворзелі, Клавдієвому, Немішаєвому. Ціни на ці міста встановлюються окремо.

  Майстер-клас від фабрики справжніх ялинкових іграшок може стати захоплюючою подією для Вас та Ваших дітей!

  для замовлення виїзного майстер-класу

  телефонуйте: 067 301 20 13 також є Viber для листування

  Фотозвіти з наших виїзних майстер-класів дивіться на нашій сторінці у Фейсбук

  Свіжий фотозвіт за грудень 2022 року. Майстер клас для недільної школи при Свято-Миколаївському храмі на Татарці.

  5/5 – (1 vote)