• ВИЇЗНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС З РОЗМАЛЬОВКИ ЯЛИНКОВОЇ ІГРАШКИ

  ВИЇЗНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС З РОЗМАЛЬОВКИ ЯЛИНКОВОЇ ІГРАШКИ

  Виїзний майстер-клас у Вас у школі чи дитячому садку.

  Новорічні ялинкові прикраси – це головний атрибут оформлення святкової красуні-ялинки. Сьогодні немає жодних проблем із їх придбанням — магазини приваблюють різноманітністю іграшок (здебільшого штучними пластиковими небезпечними для дітей), але хіба можна порівняти їх із розписаними вручну справжніми скляними кулями?

  Напередодні зимових свят майстри – “Помічники Святого Миколая” приїжджають до шкіл Києва та області та проводить усім майстер-клас з розпису новорічних іграшок. Ваші діти розмалюють ялинкову кулю новорічним сюжетом. Потім можна буде подарувати таку іграшку батькам та прикрасити власну ялинку, створивши чарівну новорічну атмосферу.

  Розписати ялинкову іграшку власноруч — це запорука створення святкового новорічного настрою. Особливо у наш зовсім нелегкий час. Оригінальна ялинкова іграшка стане чудовою прикрасою у Вашому домі.

  Вартість виїзного майстер-класу на вашій території:

  • Грудень 2023 – 250 грн при замовленні на одну школу 2-4 МК підряд, 300 грн при замовленні МК для одного класу
  • Грудень 2023 (святкові дати) – 350 грн з особи на дати: 6, 19, 25 грудня
  • Січень 2024250 грн з особи, 200 грн при замовленні на одну школу 2-4 МК підряд

  Є знижки при замовленні декількох майстер-класів для одного замовника. Уточнюйте телефоном.

  Ціни є актуальними для шкіл Києва, Гостомеля, Ірпеня, Бучі, Ворзеля. Для шкіл інших населених пунктів Київської області – обраховується окремо. Ми проводимо виїзні майстер-класи у: Вишгороді, Вишневому, Боярці, Нових Петрівцях, Лютежі, Димері, Немішаєвому, Борисполі, Броварах та інших містах та селах.

  Мінімальна група для виїзду – 20 людей. Ми можемо виїхати до шкіл, що працюють в декілька змін.

  Із-за війни діти з Вашого класу не можуть поїхати на фабрику та побачити народження диво – виготовлення справжньої ялинкової іграшки.

  Але… Вихід є. Фабрика сама приїде у гості до Вашої школи.

  Майстер-художник з фабрики новорічних прикрас “Помічники Святого Миколая” – приїде до Вас із заготовками справжніх ялинкових іграшок, пензликами, фарбами тощо.

  Дивіться наше відео з виїзного майстер-класу:

  Майстер-клас по розпису новорічної іграшки. Ялинкові прикраси своїми руками.

  Для роботи дітям надається:

  · скляна ялинкова куля діаметром 80 мм (звертаємо Вашу увагу, що на нашому майстер-класі Ви саме малюватимете, а не прикрашатимете вже намальовану заздалегідь картинку) · всі необхідні матеріали, інструменти та фарба.

  Намальовану ялинкову іграшку дитина забирає собі для прикраси домашньої ялинки.

  Вільні дати у 2023 та 2024-му – будь-який день за погодженням. Тривалість майстер-класу: 45-60 хв. Час залежить від кількості людей та додаткових опцій для підвищення цікавості майстер-класу.

  Замовник має гарантувати проведення майстер-класу під час повітряної тривоги, пов’язаної зі польотами ворожого корита міг-31 та надати для цього облаштоване приміщення.

  Майстер-клас від фабрики справжніх ялинкових іграшок може стати захоплюючою подією для Вас та Ваших дітей! Виїзний майстер-клас з розпису ялинкової іграшки – це свято, яке зроблять собі діти. Справжню ялинкову прикрасу на Різдво чи День Святого Миколая хоче зробити своїми руками кожна дитина.

  Для замовлення виїзного майстер-класу

  телефонуйте в робочий час:

  067 301 20 13 також є Viber для листування

  Фотозвіти з наших виїзних майстер-класів дивіться на нашій сторінці у Фейсбук

  Свіжий фотозвіт. Майстер клас для недільної школи при Свято-Миколаївському храмі на Татарці.

  4.8/5 – (5 votes)