• Відповіді на питання

  в цьому розділі наведені відповіді на популярні питання з приводу фабрики ялинкових прикрас.

  Фабрика ялинкових іграшок знаходиться в Києві?
  Нажаль ціни на оренду виробничих приміщень в самому м. Київ дуже високі, тому фабрика новорічних прикрас знаходиться відносно поруч з Києвом (17 км від КП Гостомель) і це дає змогу виробляти ялинкові іграшки без накруток в ціні за оренду в Києві.

  Фабрика ялинкових прикрас має назву – Луб’янка?
  Луб’янка, це назва населеного пункту, в якому наразі знаходиться саме виробництво новорічних прикрас. До юридичної назви самої фабрики – назва села відношення не має, тому вживати назву “фабрика ялинкових прикрас Лубянка” – це зовсім неправильно.

  Скандал з виробництвом іграшок для армії росії. Як з цим пов’язана фабрика в Лубянці?

  Звертаємо Вашу увагу, що в Київській області декілька виробництв, що виготовляють ялинкові прикраси. Фабрика ялинкових прикрас в селі Лубянка не співпрацювала з російськими замовниками і до цього скандалу не має відношення.

  Чи виробляє фабрика новорічні прикраси з пластику?
  Принципова позиція власників фабрики – це виробництво виключно справжніх ялинкових іграшок, виключно зі скла і виключно ручної роботи. В іграшках, що виробляють з пластику – немає частинки душі майстра. Пластикові іграшки з невідомої хімії, вироблені в Китаї – насправді в більшості своїй заборонені для використання в квартирах. Їх можна розміщувати виключно надворі, бо при нагріванні ці іграшки можуть виділяти в повітря шкідливі сполуки, що шкодять дитячому здоров’ю. (той же Бісфенол і т.д.)

  які координати самої фабрики?
  По посиланню наведена інформація про адресу самої фабрики новорічних прикрас в Луб’янці.

  Як замовити екскурсію для шкільної групи на фабрику іграшок в Луб’янці?
  Потрібно вибрати бажаний час і дату і погодити її з нами в переписці чи під час телефонної розмови. Умови та ціни – дивіться посилання. Звертаємо Вашу увагу – фабрика не буде  приймати екскурсійні групи з в грудні 2023.

  Як замовити виїзний майстер-клас для шкільної групи?
  Потрібно вибрати бажаний час і дату і погодити її з нами в переписці чи під час телефонної розмови. Ціна виїздного майстер-класу – від 250 грн з людини при групі від 20-и осіб. Актуально для київських навчальних закладів. Більше інформації – дивіться посилання


Телефонуйте нам в робочий час