• СКАНДАЛ З ВИРОБНИЦТВОМ ІГРАШОК “АРМІЯ РОСІЇ”

  СКАНДАЛ З ВИРОБНИЦТВОМ ІГРАШОК “АРМІЯ РОСІЇ”

  Фабрика ялинкових прикрас в селі Луб’янка
  не робить іграшки для ФСБ чи російської армії.

      Вчора і сьогодні по ЗМІ розлетілося відео, яке демонструє виробництво ялинкових куль з логотипом “Армія Росії” на одній з фабрик в Київській області. Також на відео закликають відмовитися від відвідування фабрики ялинкових іграшок.

  Іграшки з логотипом армії Росії: Клавдіївська фабрика потрапила у скандал – реакція керівництва

      Звертаємо Вашу увагу, що в Київській області кілька фабрик або виробництв, які роблять ялинкові прикраси зі скла або пластику. У зв’язку з питаннями від людей, інформуємо, що фабрика ялинкових іграшок “юридична особа – Guardian plus” в селі Луб’янка ніякого відношення до цього інциденту не має.

      Прохання не телефонувати нам щодо цього інциденту. Ми вважаємо неетичним давати коментарі і обговорювати замовлення, які розміщені на інших фабриках з виробництва ялинкових іграшок. Таких фабрик в Київській області не менше 4-ьох.

      Фабрика ялинкових іграшок в селі Луб’янка ніяк не пов’язана з іншими фабриками в Київській області і не працює із замовленнями, пов’язаними з силовими структурами країни-агресора і не робить ялинкові іграшки з будь-якою забороненою або скандальною тематикою. Звертаємо Вашу увагу, що Луб’янка це не назва фабрики — це назва населеного пункту в Бородянському районі Київської області і не має ніякого відношення до ФСБ Росії, яке знаходиться в Москві на Луб’янській площі.

      Назва села Луб’янка — топонім, що походить від слова «луб» – широко використовуваного в минулому матеріалу (гнучкою корою, з якої робили різні вироби для господарства).

      Замовляйте екскурсію на фабрику ялинкових іграшок в селі Луб’янка і купуйте в фірмовому магазині ялинкові іграшки з новорічною та різдвяною тематикою.

  Rate this post