Виїзний майстер-клас з розмальовки ялинкової прикраси

250 грн з людини

Виїзний майстер-клас у Вас в школі або дитячому садку


актуально для тих освітніх закладів, які через карантин не можуть поїхати на саму фабрику.


    Новорічні ялинкові прикраси - це головний атрибут оформлення святкової красуні-ялинки. Сьогодні немає ніяких проблем з їх придбанням - магазини залучають різноманітністю іграшок (в основному штучними пластиковими небезпечними для дітей), але хіба можна порівняти їх з розписаними вручну справжніми скляними кулями? Напередодні новорічних свят Фабрика Новорічних іграшок с. Луб'янка приїжджає в київські школи і проводить всім бажаючим майстер-клас з розпису новорічних іграшок


    Ваші діти розмалюють ялинкову кулю новорічним сюжетом. Потім можна буде подарувати таку іграшку мамі і татові і прикрасити власну ялинку, створивши чарівну новорічну атмосферу.


    Розписати новорічну іграшку своїми руками - це запорука створення святкового новорічного настрою. Особливо в наш зовсім нелегкий час. Оригінальна новорічна іграшка стане чудовою прикрасою новорічної ялинки у Вашому домі.


    Виїзний майстер-клас з розпису ялинкової іграшки - це свято, яке зроблять собі самі діти. Справжнє ялинкова прикраса на Новий рік хоче зробити своїми руками кожна дитина.

    Є причини, за якими діти з Вашого класу не можуть поїхати на фабрику і побачити народження диво - виготовлення справжньої ялинкової іграшки. Це причини карантину, боязні батьків або заборони поїздки на фабрику з боку адміністрації шкіл.


Але .. Вихід є. Фабрика сама приїде в гості в Вашу школу.


    майстер-художник з фабрики новорічних прикрас - приїде до Вас з заготовками справжніх ялинкових іграшок, пензликами, фарбами і т.д ..


Для роботи дітям надається:
· скляний ялинкову кульку діаметром 80 мм (звертаємо Вашу увагу, що на нашому майстер-класі Ви будете саме малювати, а не прикрашати вже намальовану заздалегідь картинку) · всі необхідні матеріали, інструменти та фарба.


Намальовану ялинкову іграшку дитина забирає собі для прикраси домашньої ялинки. Мінімальна група для виїзду - 20 осіб.


Майстер-клас можна провести для змішаних груп - наприклад, для батьків з дітьми.


    Вільні дати в листопаді-грудні 2021 року: в будь-який день з понеділка по п'ятницю - і практично будь-який зручний час для Вас. 19-го грудня майстер-клас можливий виключно на базі самої фабрики. Виїзду в цю дату немає. Тривалість майстер-класу: 45-60 хв. Час залежить від кількості людей і додаткових опцій для підвищення цікавинки майстер-класу.


Також для підвищення інтересу самих дітей - можливе проведення конкурсів з солодкими призами - за погодженням із замовником.


    Вартість виїзного майстер-класу на вашій території: - 250 грн з людини для групи від 20-и осіб. 


Ціни актуальні для Києва. Можлива організація виїзного майстер-класу в: Вишгороді, Вишневому, Боярці, Ирпіні, Бучі, Ворзелі. Ціни на ці міста встановлюються окремо.


Майстер-клас від фабрики справжніх ялинкових іграшок може стати чудовою радісною подією для Вас і Ваших дітей!


Для замовлення виїзного майстер-класу

телефонуйте 067-301-20-13

також є Viber для листування