Індивідуальна екскурсія для сімейних груп

від 500 грн

Індивідуальна сімейна екскурсія по фабриці ялинкових прикрас

   

    Важливо !!! У зв'язку з ситуацією з карантинних обмежень і т.д. - відвідання фабрики у 2021 році можливе виключно за попереднім записом та погодженням дати і часу.

    Дорослі при вході мають надати "зелений" сертифікат про щеплення або актуальний негативний ПЛР-тест або сертифікат про одужання. Згідно з правилами затверджених МОЗ, КМУ та рішення КОДА


    Фабрика, яка виробляє справжні ялинкові іграшки, з радістю відкриває свої двері тим, хто вирішує самостійно, своєю машиною і своєю сім'єю приїхати для екскурсії по виробництву і майстер-класу або купівлі ялинкових іграшок.


   Є декілька варіантів відвідування: 

         

    1.  Індивідуальна екскурсія в вихідні або святкові дні для Вашої групи до 10-и людейЦіна 500 грн за групу (саме за групу, а не з людини) плюс 100 грн з людини за майстер-клас або придбання ялинкових іграшок з розрахунку не менше 100 грн з людини (обов'язкова умова). Майстер-клас проводиться за погодженням на місці при наявності вільних кімнат для майстер-класу і т.д. 

    Час Вашого візиту для екскурсії у вихідні та святкові дні грудня - Вам надає екскурсійний відділ фабрики. 


    2. Індивідуальна екскурсія в робочі дні для Вашої сімейної групи до 10-и людей. Ціна 500 грн за групу (саме за групу, а не з людини) плюс 100 грн з людини за майстер-клас або покупка іграшок з розрахунку не менше 100 грн з людини (обов'язкова умова)Майстер-клас проводиться за погодженням на місці. Час візиту для екскурсії - будь-який за Вашим бажанням з 10-00 до 18-00. 


   Для сімейних груп рекомендується їхати саме в робочі дні. У вихідні передсвяткові дні на фабриці дуже багато відвідувачів. Відповідно забезпечити достатню увагу, у порівнянні з робочими днями, Вам не завжди зможуть. 


    Всі платежі за екскурсії, майстер-класи і т.д. відбуваються виключно на самій фабриці перед початком екскурсії. 


Для сімейного відвідання фабрики обов'язкове погодження візиту: 

+38 095-070-66-69

(для дзвінків в робочі дні з 10-и до 18-и)

у вихідні дні прохання не телефонувати, а залишати замовлення через форму на сайті

або в онлайн через соціальні мережі та ел.пошту


приклад оформлення замовлення через наш фейсбук чи інстаграм та на електронну пошту: 

  • Лариса тел. 099 999 99 99. Кількість людей - 2-3 дорослих, 2 дітей. Бажана дата - 3 грудня, друга половина дня. З майстер-класом для дітей.

Після отримання онлайн замовлення - екскурсійний відділ сам зателефонує Вам погодити час візиту.    Що побачите Ви під час Вашої екскурсії — дивіться в сюжеті ТРК "Київ" 


 

Наша сторінка в Фейсбук  Наша сторінка в Інстаграм