Індивідуальна екскурсія для сімейних груп

450 грн

Індивідуальна екскурсія по фабриці

   Важливо !!! У зв'язку з ситуацією з карантинних обмежень і т.д. - 

Відвідання фабрики в грудні 2020-січні 2021 року можливо виключно за попереднім записом та погодженням дати і часу.


    Фабрика, яка виробляє справжні ялинкові іграшки, з радістю відкриває свої двері тим, хто вирішує самостійно, своєю машиною і своєю сім'єю приїхати для екскурсії по виробництву і майстер-класу.


   Є декілька варіантів відвідування: 

         

    1.  Індивідуальна екскурсія в вихідні або святкові дні для Вашої групи до 10-и людейЦіна 450 грн за групу (саме за групу, а не з людини) плюс 70 грн з людини за майстер-клас або покупка іграшок з розрахунку не менше 70 грн з людини (обов'язкова умова). Майстер-клас проводиться за погодженням на місці при наявності вільних кімнат для майстер-класу і т.д. Час візиту для екскурсії у вихідні дні Вам надає екскурсійний відділ фабрики після оформлення заявки. 


    2. Індивідуальна екскурсія в робочі дні для Вашої групи до 10-и людей. Ціна 300 грн за групу (саме за групу, а не з людини) плюс 70 грн з людини за майстер-клас або покупка іграшок з розрахунку не менше 70 грн з людини (обов'язкова умова).  Майстер-клас проводиться за погодженням на місці. Час візиту для екскурсії - будь в зручний час з 9-00 до 20-00. 


   Для сімейних груп рекомендується їхати саме в робочі дні. У вихідні передсвяткові дні на фабриці дуже багато відвідувачів. Відповідно забезпечити достатню увагу, у порівнянні з робочими днями, Вам не завжди зможуть. 


    3. Група 10+. Ціна екскурсії для групи 300 грн (і вихідний і робочий день) і обов'язково замовлення майстер-класу (70 грн з людини) або покупка іграшок на суму не менше, ніж 70 грн з людини. У робочі дні - візит для екскурсії можливий у будь-який зручний для Вас час з 9-00 до 20-00.  Час візиту для екскурсії у вихідні дні Вам надає екскурсійний відділ фабрики.


Всі платежі за екскурсії, майстер-класи і т.д. відбуваються виключно

на самій фабриці перед початком екскурсії. 


Індивідуальні екскурсії з понеділка по пятницю можливі у зручний для Вас час.

Індивідуальні екскурсії в державні вихідні можливі виключно в той час, який Вам запропонує сама фабрика.     Для сімейного відвідання фабрики прохання обов'язково погоджувати візит по номеру телефону 

095 -070-66-69    Що побачите Ви під час Вашої екскурсії — дивіться в сюжеті ТРК "Київ"      Також Ви можете приєднатися до збірної групи, що виїжджає від метро Житомирська

- інформація


   Наша сторінка Фейсбук     Наша сторінка Інстаграм   Коментарі
Додати коментар
Trish Langford
Trish Langford
A lovely afternoon. Delightful excursion. Lovely owners and beautiful products! My Christmas tree wi look complete now! Thank you 🎄
коментувати
Інна
Інна
Відвідала Вашу фабрику на вихідних.
Були приємно вражені роботою склодувів та художників.
Ціни на ялинкові прикраси взагалі смішні. Головне, що Ви робите справжні іграшки зі скла, а не як хімія в супермаркеті.

А діти наші взагалі в захваті бо намалювали собі кульки. І понесли в школу хвалитися, що намалювали.
20201202_184020.jpg
коментувати