Екскурсія на фабрику для школярів з м. Київ та області

310 грн

Екскурсія на фабрику ялинкових іграшок

від туроператора "IGRASHKA-TRAVEL"

Важливо — фабрика має законодавчо підтверджене право під час карантину проводити

екскурсії за умови дотримання санітарних норм і приписів


    Екскурсія на фабрику ялинкових іграшок в селі Луб'янка триває близько 4-5 годин з урахуванням дороги від школи і назад.

    За час екскурсії Ви побуваєте в різних цехах і побачите всі секрети виготовлення справжніх ялинкових прикрас.


    В ході нашої екскурсії ви доторкнетеся до дивовижного процесу створення новорічних іграшок. Кожен етап - від придумування форми для фарбування - кропітка праця майстрів і художників. Ялинкова іграшка проходить через кілька цехів, перш ніж потрапляє на склад і в магазин: склодувний цех, цех, в якому іграшки сріблять, цех фарбування та сушіння, художній цех.

    У кожну кульку додають трохи срібла, опускають його в розчин з дистильованої води і аміаку, і ось - кульки виблискують красивим срібним кольором.

    Робота художників - найцікавіша частина процесу. За день художник в середньому розписує близько 100 іграшок з простим візерунком.

    Після закінчення екскурсії по цехам фабрики - Вашу групу запросять на майстер-клас, під час якого Ви та Ваші дітлахи самостійно розмалюють ялинкову кульку. Потім Ви зможете придбати іграшки ручної роботи - відмінний подарунок на Новий рік! У магазині при фабриці представлений вибір іграшок від простих, до розмальованих вишуканими візерунками (наприклад ексклюзив - Петриківський чи Самчиківський розпис).

    Звертаємо Вашу увагу, що в передноворічні дні кількість і асортимент іграшок на фабриці зменшується. Тому поспішайте відвідати фабрику на початку грудня! Записуйтеся на екскурсію вже зараз.


    Ціни (без прихованих платежів і доплат в дорозі): (актуальні на 2021ий рік) 

  •     група 20 + 1 - 400 грн з людини    
  •     група 25 + 2 - 390 грн з людини
  •     група 30 + 3 - 370 грн з людини
  •     група 40 + 3 - 370 грн з людини
  •     група 45-50 -  310 грн з людини    

    Для груп з Нивок, Академмістечка, Виноградаря, Борщагівки є додаткові знижки

 

    Ціна для шкіл з Бучі, Ірпеня - 22800 грн з людини при умові 25+ оплачених. Входить: проїзд, екскурсія, страховка, майстер-клас.


    У вартість входить: проїзд туристичним автобусом по маршруту Ваша школа — фабрика новорічних іграшок в селі Луб'янка - Ваша школа, екскурсія по фабриці і в дорозі, майстер-клас по самостійній розмальовці ялинкової іграшки, страховка, супровід. Для супроводжуючих безкоштовний вхід за умови на 10 дітей - 1 дорослий.

    Для шкіл надаємо повний пакет документів, який регламентує перевезення дитячих груп. Цей пакет затверджений відповідно до нормативних актів Кабінету Міністрів і законів України про перевезення пасажирів. 


Для замовлення нашої екскурсії на фабрику новорічних іграшок — телефонуйте 

+38 067 301 20 13 

або пишіть на Viber


   Наша сторінка Фейсбук     Наша сторінка Інстаграм   


Дивіться на нашому відео, як проходить екскурсія на фабриці новорічних прикрас в Луб'янці    Також Ви можете замовити виїзний майстер-клас в Вашу школу.


Для шкільних дитячих груп 25+ людей ми надаємо автобуси туристичного класу, в яких дітям тепло, комфортно і безпечно

 


Немає коментарів
Додати коментар