СКАНДАЛ З ВИРОБНИЦТВОМ ІГРАШОК "АРМІЯ РОСІЇ"

   Фабрика ялинкових прикрас в селі Луб'янка

   не робить іграшки для ФСБ чи російської армії


    Вчора і сьогодні по ЗМІ розлетілося відео, яке демонструє виробництво ялинкових куль з логотипом "Армія Росії" на одній з фабрик в Київській області. Також на відео закликають відмовитися від відвідування фабрики ялинкових іграшок.

   

    Звертаємо Вашу увагу, що в Київській області кілька фабрик або виробництв, які роблять ялинкові прикраси зі скла або пластику. У зв'язку з питаннями від людей, інформуємо, що фабрика ялинкових іграшок "юридична особа - Guardian plus" в селі Луб'янка ніякого відношення до цього інциденту не має.


   Прохання не телефонувати нам щодо цього інциденту. Ми вважаємо неетичним давати коментарі і обговорювати замовлення, які розміщені на інших фабриках з виробництва ялинкових іграшок. Таких фабрик в Київській області не менше 4ьох.


    Фабрика ялинкових іграшок в селі Луб'янка ніяк не пов'язана з іншими фабриками в Київській області і не працює із замовленнями, пов'язаними з силовими структурами країни-агресора і не робить ялинкові іграшки з будь-якою забороненою або скандальною тематикою. Звертаємо Вашу увагу, що Луб'янка це не назва фабрики — це назва населеного пункту в Бородянському районі Київської області і не має ніякого відношення до ФСБ Росії, яке знаходиться в Москві на Луб'янській площі.


    Назва села Луб'янка — топонім, що походить від слова «луб» - широко використовуваного в минулому матеріалу (гнучкою корою, з якої робили різні вироби для господарства).


    Замовляйте екскурсію на фабрику ялинкових іграшок в селі Луб'янка і купуйте в фірмовому магазині ялинкові іграшки з новорічною та різдвяною тематикою. 

Коментарі
Додати коментар
Родина Петренко
Родина Петренко
Обовязково приїдемо до Вас на екскурсію, щоб підтримати малий бізнес.
Фабрика в Лубянці для українських родин
коментувати
Віталій
Віталій
Дякуємо, що повідомили таку інформацію. Збиралися їхати, але в новинах побачили той скандал і передумали.
Тепер вже знову вирішили їхати, але вже на фабрику в Лубянці.
коментувати