Категорія: Новини

 • Робота фабрики під час війни

  Як працює фабрика ялинкових прикрас під час війни?

  Увага важливо!

  Фабрика ялинкових прикрас в селі Луб’янка не буде приймати екскурсійні групи у 2023 році. Також фабрика не буде виробляти іграшки під замовлення. Але магазин іграшок буде працювати.

  Для дитячих груп Києва та області, які планували відвідати фабрику та пройти майстер-клас з розмальовки ялинкової прикраси – фабрика організовує виїзні майстер-класи – на базі Ваших шкіл чи дитячих садочків.

  Дізнатися більше про майстер-клас

  Якщо Ви бажаєте замовити дату і час для виїзного майстер класу – пишіть нам на Viber 0673012013 замовлення, в якому зазначте:

  1. Бажана дата і час

  2. Адреса школи

  3. Кількість дітей на майстер клас.


 • СКАНДАЛ З ВИРОБНИЦТВОМ ІГРАШОК “АРМІЯ РОСІЇ”

  СКАНДАЛ З ВИРОБНИЦТВОМ ІГРАШОК “АРМІЯ РОСІЇ”

  Фабрика ялинкових прикрас в селі Луб’янка
  не робить іграшки для ФСБ чи російської армії.

      Вчора і сьогодні по ЗМІ розлетілося відео, яке демонструє виробництво ялинкових куль з логотипом “Армія Росії” на одній з фабрик в Київській області. Також на відео закликають відмовитися від відвідування фабрики ялинкових іграшок.

  Іграшки з логотипом армії Росії: Клавдіївська фабрика потрапила у скандал – реакція керівництва

      Звертаємо Вашу увагу, що в Київській області кілька фабрик або виробництв, які роблять ялинкові прикраси зі скла або пластику. У зв’язку з питаннями від людей, інформуємо, що фабрика ялинкових іграшок “юридична особа – Guardian plus” в селі Луб’янка ніякого відношення до цього інциденту не має.

      Прохання не телефонувати нам щодо цього інциденту. Ми вважаємо неетичним давати коментарі і обговорювати замовлення, які розміщені на інших фабриках з виробництва ялинкових іграшок. Таких фабрик в Київській області не менше 4-ьох.

      Фабрика ялинкових іграшок в селі Луб’янка ніяк не пов’язана з іншими фабриками в Київській області і не працює із замовленнями, пов’язаними з силовими структурами країни-агресора і не робить ялинкові іграшки з будь-якою забороненою або скандальною тематикою. Звертаємо Вашу увагу, що Луб’янка це не назва фабрики — це назва населеного пункту в Бородянському районі Київської області і не має ніякого відношення до ФСБ Росії, яке знаходиться в Москві на Луб’янській площі.

      Назва села Луб’янка — топонім, що походить від слова «луб» – широко використовуваного в минулому матеріалу (гнучкою корою, з якої робили різні вироби для господарства).

      Замовляйте екскурсію на фабрику ялинкових іграшок в селі Луб’янка і купуйте в фірмовому магазині ялинкові іграшки з новорічною та різдвяною тематикою.