• Індивідуальна сімейна екскурсія по фабриці ялинкових прикрас

  Індивідуальна сімейна екскурсія по фабриці ялинкових прикрас
  Вільні дати для індивідуальної екскурсії:

  з 3.01.2022 – будь-який робочий та вихідний день окрім 6 та 7 січня  Важливо !!! У зв’язку з ситуацією з карантинних обмежень і т.д. – відвідання фабрики у 2022 році можливе виключно за попереднім записом та погодженням дати і часу. Дорослі при вході мають надати “зелений” сертифікат про щеплення або актуальний негативний тест або сертифікат про одужання. Згідно з правилами затверджених МОЗ, КМУ та рішенням КОДА  Фабрика, яка виробляє справжні ялинкові іграшки, з радістю відкриває свої двері тим, хто вирішує самостійно, своєю машиною і своєю сім’єю приїхати для екскурсії по виробництву і майстер-класу або купівлі ялинкових іграшок.  Є декілька варіантів відвідування:  1. Індивідуальна екскурсія в вихідні або святкові дні для Вашої групи до 10-и людей.

  Ціна 500 грн за Вашу сімейну групу (саме за групу, а не з людини)

  – плюс 100 грн з кожної людини за майстер-клас з самостійної розмальовки ялинкової прикраси (іграшку Ви забираєте собі)
  – або придбання ялинкових іграшок з розрахунку не менше 100 грн з людини (обов’язкова умова).  Майстер-клас проводиться за погодженням на місці при наявності вільних кімнат для майстер-класу і т.д.

  Час Вашого візиту для екскурсії – Вам надає екскурсійний відділ фабрики.  2. Індивідуальна екскурсія в робочі дні для Вашої сімейної групи до 10-и людей. Ціна 500 грн за групу (саме за групу, а не з людини) плюс 100 грн з людини за майстер-клас або покупка іграшок з розрахунку не менше 100 грн з людини (обов’язкова умова). Майстер-клас проводиться за погодженням на місці. Час візиту для екскурсії – будь-який за Вашим бажанням з 10-00 до 18-00.  Для сімейних груп рекомендується їхати саме в робочі дні. У вихідні дні на фабриці іноді буває дуже багато відвідувачів. Відповідно забезпечити достатню увагу, у порівнянні з робочими днями, Вам не завжди зможуть.  Всі платежі за екскурсії, майстер-класи і т.д. відбуваються виключно на самій фабриці перед початком екскурсії.  Замовлення екскурсії для сімейної групи за телефоном:

  095-070-66-69

  телефонувати з 10-00 – до 18-00 в будь-який день окрім 2, 6 і 7 січня 2022  Що побачите Ви під час Вашої екскурсії — дивіться в сюжеті ТРК “Київ”

  Rate this post

Телефонуйте нам в робочий час